Prześwietlanie drzew

W gęstych koronach drzew często zagnieżdżają się ptaki. Zamiast montowania zabezpieczeń przeciw ptakom na budynku polecamy skorzystanie z usługi prześwietlania drzew. Dzięki przerzedzeniu korony drzewa odzyskasz dostęp do światła słonecznego, a szkodniki poszukają innego miejsca na budowanie gniazd i dziupli. Ponadto zyskasz odświeżony wygląd swojej rośliny, a w przypadku drzew owocowych możesz liczyć na znaczną poprawę jakości owoców. Po wykonaniu cięcia prześwietlającego drzewo rodzi mniej owoców, ale dzięki wystarczającej ilości miejsca na ich rozwój stają się one większe i bardziej soczyste. Prześwietlanie drzew to znany przez sadowników sposób na podniesienie jakości plonów.
Co ciekawe, wykonywanie cięcia prześwietleniowego wpływa na poprawę zdrowia drzewa, minimalizując rozwój chorób grzybowych.
Nasza ekipa specjalizuje się zarówno w formowaniu koron, prześwietlaniu jak i wycince drzew. Mamy za sobą wiele zleceń, a referencje wskazują na naszą skuteczność.
Zadbaj o zdrowie swojej rośliny już dziś! Prześwietlanie drzew pozwoli Ci poprawić estetykę ogrodu, wzmocnić roślinę i cieszyć się lepszymi plonami w przypadku drzew owocowych. Zadzwoń i umów się na wizytę.